KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 16259379
nr 1625 9379
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Färgetsningar, 4 st, Signerade, numrerade, 51x42 - 61x50 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:24:20
3/6 13:55:26
100 kr
3/6 19:16:31
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor